myp
16 آذر 1401 - 13:17

ووشو قهرمانی جوانان جهان| ۶ پیروزی نمایندگان ساندا در روز دوم

روز دوم مسابقات ووشو جوانان جهان با ۶ پیروزی برای نمایندگان ساندا پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو ، هشتمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی جوانان جهان از دیروز (سه‌شنبه) در شهر تانگرانگ اندونزی آغاز شد و ملی‌پوشان پسر و دختر ایران که با حمایت «شرکت پرداخت الکترونیک سداد» اعزام شده‌اند، به 6 پیروزی در ساندا دست یافتند.

در روز دوم این مسابقات نتایج زیر به دست آمد:

در وزن 45- کیلوگرم، امیرمحمد بازگیر در دور نخست با نماینده کشور آذربایجان مبارزه کرد و مقابل این حریف به پیروزی رسید و گام به مرحله دوم گذاشت.

در وزن 48- کیلوگرم، حسین ولی‌زاده در اولین مبارزه مقابل نماینده کشور میزبان قرار گرفت و موفق به کسب پیروزی و صعود به مرحله بعدی شد. ولی‌زاده باید در مرحله بعدی به مصاف "آیداروف" از قزاقستان برود.

رضا خورشیدی در وزن 56- کیلوگرم که در اولین رقابت خود از سد حریف هندی گذاشته بود، در دومین مبارزه برابر «ده‌ژسوس» از برزیل به برتری دست یافت و راهی مرحله سوم شد.

 در وزن 60- کیلوگرم، امیرحسین همت که در مبارزه اول مقابل «تسنیم ایسلام» از بنگلادش به برتری دست یافته بود، در دومین رقابت برابر "سرجیو آلپایدزی" از گرجستان قرار گرفت و این ووشوکار را نیز شکست داد.

عرفان محرمی در وزن 70 - کیلوگرم مبارزات خود را در این مسابقات را با رویارویی با "سامی حرب" نماینده اردن آغاز کرد و این ووشوکار را شکست داد و راهی مرحله دوم شد. محرمی باید در مرحله بعدی به مصاف "محمدعزیز" از تونس برود.

در وزن 75- کیلوگرم، سهیل موسوی که روز سه‌شنبه در نخستین مبارزه مقابل «ولادیسلاو پشتنیک» از اوکراین پیروز شده بود، در مبارزه دوم با «محمد سیف» از تونس رقابت کرد و از سد این ووشوکار گذشت.

روز سوم این مسابقات فردا(پنجشنبه) پیگیری خواهد شد.


انتهای پیام/

انتهای پیام/

  

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 900635