myp
16 آذر 1401 - 11:12

دو و میدانی‌کاران کردستانی در رقابت‌های بین‌المللی خوش درخشیدند

تیم باشگاه دو و میدانی «راهین سایه کردستان» در رقابت های بین‌المللی که به میزبانی شهر اربیل در اقلیم کردستان عراق برگزار شد، خوش درخشیدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ورزش‌وجوانان،  یک دوره مسابقات بین المللی دو صحرانوردی در ماده های چهار کیلومتر و 21 کیلومتر(نیمه ماراتن) به میزبانی کشور عراق برگزار شد.

در این مسابقات که در شهر اربیل منطقه اقلیم کردستان عراق برگزار شد، بیش از چهار هزار ورزشکار به نمایندگی از 18 کشور مختلف حضور پیدا کردند و در مواد نیمه ماراتن 21 کیلومتر و 4کیلومتر به مدت یک روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم باشگاه «راهین سایه کردستان» با چهار ورزشکار به نمایندگی از کشور ایران در این رقابت ها حضور پیدا کرد و در پایان موفق به کسب چهار نشان طلا و نقره شد.

براین اساس، در ماده نیمه ماراتن 4کیلومتر "میلاد فرهادی" توانست عنوان نخست و نشان طلا را کسب کند و "ریبوار مرادپور" نیز عنوان دوم و نشان نقره را از آن خود کرد.

همچنین در نتایج دو ماده نیمه ماراتن 21 کیلومتر "پژمان گرزه‌ای" توانست زودتر از سایر حریفان خود از خط پایان عبور کند و نشان زرین طلا را به خود اختصاص دهد و "محمدجعفر مرادی" دیگر نماینده استان کردستان پس از وی، جایگاه دوم را کسب کرده و گردن آویز نقره را به گردن انداخت.

گفتنی است؛ سرپرست و مربیگری تیم دو و میدانی باشگاه راهین سایه کردستان در این مسابقات برعهده "سایه میر صادقی" بود.

انتهای پیام/486/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 900416